REJS INTEGRACYJNY RODZINY PODRÓŻNIKÓW PO MORZU ŚRÓDZIEMNYM

Termin: 20-24 września 2021

Rejs integracyjny dla Rodziny Podróżników, a przede wszystkim dla tych, którzy zamierzają płynąć wielkim statkiem dookoła świata w 2024 roku. Póki co kilkudniowa namiastka w dniach od 20 do 24 września 2021 roku. Startujemy z Barcelony wieczorem, bierzemy kurs na Marsylię, potem na Savonę, następnie „trenujemy” cały dzień na morzu i śniadaniem kończymy w Barcelonie.

Kto nie był jeszcze w stolicy Katalonii, będzie miał okazję zapoznać się z tym uroczym miastem. A kto już tam buszował – może zechce powrócić. Proponujemy wylot 18 września, aby sobotę i niedzielę spędzić w Barcelonie.

Równie piękna jest Marsylia. Jeden dzień w zupełności wystarczy, by poznać najciekawsze atrakcje tego portowego miasta. Niemal wszystko jest tu w zasięgu pieszego spaceru.  

Z kolei Savona jest liguryjską perłą secesyjną. Oprócz obowiązkowych spacerów nadmorskim deptakiem w okolicach portu, gdzie cumują ogromne promy wycieczkowe i odbywa się targ, z zabytkowymi kamienicami z drewnianymi okiennicami, koniecznie trzeba zobaczyć Villę Zanellego, katedrę Dell Assunta z pobliską dzwonnicą, dwie średniowieczne wieże z ciemnej cegły, z małymi okienkami w solidnym murze i kilka innych zabytków.

CENA REJSU statkiem Costa Diadema ****+  450 zł płatne przy zgłoszeniu i 230 euro do 15 czerwca. Dzieci w wieku 4-14 lat koszt całkowity 120 euro. Dojazd do Barcelony we własnym zakresie, jak również ewentualne zakwaterowanie.

W cenie biletu rejsowego: zakwaterowanie w kabinach wewnętrznych 2-osobowych (z użyciem dodatkowego łóżka dla dziecka), opłaty portowe, obowiązkowe napiwki dla załogi, całodzienne wyżywienie z napojami oraz korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw największego statku linii Costa Cruises. Dzieci w każdym wieku docenią atrakcje mini klubów, a dorośli pokochają wybór restauracji i barów oraz włoski luz.

Costa Diadema to niezwykły, magiczny kolos długości 306 m, szerokości blisko 40 m. Każdy pokład posiada swój wyjątkowy charakter. Doskonała jest przede wszystkim kuchnia: siedem restauracji, w tym jedna w formie rozbudowanego bufetu z grillem i stanowiskami live cooking oraz 15 różnorodnych barów, m.in. pub z mini-browarem, klub country rock z muzyką na żywo, winiarnia z ponad setką win z całego świata. Na 20 pokładach m.in. osiem jacuzzi, trzy baseny (w tym jeden z rozsuwanym dachem i jeden dla dzieci), wielofunkcyjne boisko sportowe (siatkówka, koszykówka), ścieżka do joggingu, SPA, siłownia z panoramicznymi oknami, sauna, kasyno, dyskoteka, kafejka internetowa, butiki, kino 4D, teatr, symulator bolidu formuły 1.

Każda kabina posiada: dwa pojedyncze łóżka, łazienkę z prysznicem i toaletą, suszarkę do włosów, klimatyzację, telewizję satelitarną, radio pokładowe, ręczniki kabinowe i plażowe, sejf, minibar.

Program rozrywkowy – z myślą o zapewnieniu różnorodnych atrakcji dla wszystkich pasażerów, niezależnie od wieku. Rodzice mogą aktywnie spędzać czas ze swoimi dziećmi na basenach i boiskach sportowych, wspólnie uczestniczyć w konkursach karaoke, młodych talentów itp. Kiedy jednak planują romantyczną kolację we dwoje lub wycieczkę na lądzie, zbyt męczącą dla młodych podróżników, bez obawy mogą powierzyć swoje dzieci pod opiekę doświadczonego personelu.