KENIA W RODZINNEJ ATMOSFERZE

Termin: styczeń-luty 2023 w różnych cenach (od 4 do 7 tys. zł za 2-tygodniowy pobyt)

Bazą wypadową jest kameralny hotel*** (kilkanaście kilometrów od Mombasy) w tropikalnym ogrodzie z dwoma basenami, ceniony za smaczną kuchnię, przy szerokiej i długiej piaszczystej plaży, pokoje dwuosobowe.

Cenną zaletą miejsca pobytu jest kompleks łączący subtelny styl afrykański z prostą w formie architekturą oraz położenie hotelu, niedaleko pięknego Parku Hallera z licznymi afrykańskimi zwierzętami. Niektórym, jak np. żyrafom czy żółwiom, można legalnie podawać pożywienie, a przy innych (bawoły, gazele, hipopotamy, krokodyle) obserwować karmienie przez odpowiednie służby w towarzystwie wszędobylskich małp (głównie koczkodanów).

Od pięciu lat klub Polskie Himalaje zajmuje się również Kenią, ale w innym wydaniu. Dzięki temu, że mamy pod opieką kilka rodzin i kilkanaście adoptowanych dzieci, możemy odwiedzać ich w miejscach zamieszkania, poznając to prawdziwe życie od kuchni. Nie było to takie proste, bowiem wiele rodzin nie chce pokazywać swych miejsc, jak również szkoły nie zgadzają się, aby wchodzić na ich teren.

Można też skorzystać z apartamentów w „naszej” willi przy samej plaży nad Oceanem Indyjskim w dowolnym terminie w cenie 25-30 dolarów za dobę za pokój 1-2-3-osobowy mając do dyspozycji m.in. w pełni wyposażoną kuchnię. Koszt przelotu ok. 3500 zł.

Propozycje naszych wycieczek są na stronach
https://kenyaforyou.com
https://kayatsolokero.com/

Sporo informacji jest na naszej grupie przyjaciół https://www.facebook.com/ ZAPRASZAMY do dołączenia.

Nasze hasło to: podróżujemy i pomagamy.

Poznaj nasze dzieci:
Jasmine
Kibwana
Nelius
Nelka
Perpetua
Salma

Więcej informacji udziela telefonicznie prezes klubu Polskie Himalaje Iwona Kotuła: 784 400 502.