Get Adobe Flash player

PARTNERZY

  • muzeumsportu
  • hurra
  • Jeti
  • mjp

PATRONI MEDIALNI

  • trener biegania
  • maratony polskie
  • maratonczyk
  • biegam bo lubie

OFICJALNY PRZEWOŹNIK UCZESTNIKÓW

PROJEKTU
POLSKIE HIMALAJE

qatar

ZDOBĄDŹ EVEREST W CENTRUM WARSZAWY

Marriott

Marriott Everest Run to wyjątkowy, 24-godzinny bieg po schodach. Symboliczny cel to wspięcie się na Mount Everest. Aby tego dokonać, trzeba 65 razy wejść na 42. piętro Hotelu Marriott w Warszawie, osiągając w ten sposób wysokość najwyższej góry świata. Zamiast butli z tlenem – butle z piciem. Zamiast szerpów – rodzina i znajomi. Zamiast odmrożeń – lejący się pot. Start w sobotę 6 lutego.

Zawody mają formułę indywidualnego wyzwania: wchodzisz tyle razy, ile chcesz lub ile dasz radę. Można wspiąć się na Mont Blanc, można na Rysy, albo poprzestać na Gubałówce. Czas trwania przerw jest dowolny i każdy decyduje o nich samodzielnie. Droga w dół odbywa się windą.

W pakiecie startowym każdy uczestnik otrzyma bon na posiłek regeneracyjny (pełny lunch do wyboru, z napojami), kubek sportowy wielokrotnego użytku, smycz, chip zliczający wejścia, imienny numer startowy, a po zakończeniu wyzwania – pamiątkowy medal oraz certyfikat z osiągniętą wysokością. Do dyspozycji zawodników będzie strefa regeneracji m.in. z jacuzzi i prysznicami. Będzie też miejsce na ucięcie sobie drzemki.

Marriott Everest Run rozpocznie się 6 lutego o godz. 9:00 i potrwa maksymalnie 24 godziny. Zawodnicy będą startować w pięciu grupach 40-osobowych, odpowiednio o godzinach: 9:00, 10:00, 11:00, 12:00 i 13:00. Dla wszystkich uczestników – niezależnie od grupy – impreza kończy się w niedzielę 7 lutego o godz. 9:00. Podkreślamy - nie liczy się tempo, trzeba jedynie w wyznaczonym limicie wbiec na wymarzony szczyt. Impreza ma formułę wyzwania, pozbawiona jest rywalizacji czasowej. Przerwy między poszczególnymi wejściami na szczyt mogą być dowolnie długie.

Więcej informacji oraz zapisy: www.everestrun.pl

rejestracja

k2

Lhotse

EVEREST 1 Cichy - Wielicki

EVEREST 2 Wanda Rutkiewicz

EVEREST 8 – Zawada

zawada

GŁÓWNI PATRONI MEDIALNI

    
   pr logo   

GŁÓWNI PARTNERZY

  fundacja zawady   backpackers   pza

            pkol

AMBASADORZY PROJEKTU